برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۴/۱۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
سجاده فرش

سجاده فرش

انواع سجاده فرش ماشینی مساجد یا فرش سجاده ای یا فرش نماز یا فرش مساجد در طرح ها و رنگ های متفاوت
نمایش 1 تا 10 (از 10 محصول)
کد فرش : S10136

کارخانه فرش کاشان ، فرش های سجاده ای کاشان را با طرح های بسیار زیبا برای نمازخانه ، حسینیه ها ، مساجد عرضه می کند . استفاده از سجاده فرش مسجد در اماکن مذهبی ، فضای معنوی و باشکوهی را برای نماگزاران ایجاد می کند .فرش های سجاده ای باید علاوه بر یکپارچگی و یکدستی و زیبایی که به اماکن عمومی می دهند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند . روزانه هزاران نفر در اماکن مذهبی در رفت و آمد هستند و پاخوری فرش های محرابی بالاست و در معرض آلودگی و کثیفی هستند .
کارخانه فرش کاشان تمامی سجاده فرش ها و فرش برای حسینیه ها و اماکن مذهبی را با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می کند . این الیاف که بهترین الیاف به جای پشم است ، مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت ، پاخور شدن ، کثیفی و آلودگی ، شست و شو دارد . این الیاف بعد از هیت ست شدن ، پرزهای خود را از دست می دهند و درخشان می شوند . سجاده فرش های آکریلیک ، طول عمر بالاتری نسبت به سجاده فرش های پلی استر و پلی پروپلین دارند .
قیمت فرش های سجاده ای کاشان به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، به قیمت تولیدی و درب کارخانه می باشد . کارخانه فرش کاشان با فروش مستقیم فرش مسجد ، توانسته است از قیمت این محصولات بکاهد و این فرش های محرابی را به قیمت درب کارخانه عرضه کند .
از آنجایی که کاشان یکی از بزرگترین و بهترین تولید کنندگان سجاده فرش های باکیفیت در ایران است کارخانه فرش کاشان فروش اینترنتی را برای هموطنانی که از کاشان دور هستند قرار داده است تا تمامی عزیزان بتوانند با آسانترین راه ، به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .
فرش های  مسجدی  ، با ابعاد مختلف و با توجه به متراژ آن مکان تولید می شود .
کارخانه فرش کاشان ، ضمانت نامه چندین ساله ، بیمه نامه و گارانتی را برای سجاده فرش های آکریلیک قرار داده است و این نشان دهنده بالا بودن کیفیت محصولات است .

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه