برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش بیضی

انواع فرش ماشینی بیضی شکل کاشان در طرح ها و رنگ های خاص
نمایش 0 تا 0 (از 0 محصول)
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی فرش بیضی شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید فرش بیضی می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

فرش های بیضی علاوه بر کاربردی بودن جنبه تزیینی و زینت بخشی به دکوراسیون دارد . فرش های بیضی همانند فرش های دایره ای شکل برای تفکیک پذیرایی های بزرگ و تقسیم بندی آن ها به چندین قسمت استفاده می شود . به همین دلیل به صورت شانه و تراکم بالا و به صورت ظریف ودستبافتگونه بافته می شوند .
در پذیرایی های کوچک استفاده از فرش ماشینی بیضی با طرح افشان زیبایی می آفریند و به بزرگ نمایی فضا ی دکوراسیون کمک می کند . در پذیرایی های بزرگ و یکپارچه استفاده از چندین فرش بیضی ، فضا را از یکنواختی و یکدستی بیرون می آورد .
کارخانه فرش کاشان ، فرش های بیضی را در انواع طرح های زیبا و به روز و به صورت دستبافتگونه تولید می کند .
شرکت فرش کاشان ، توانسته است با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته ، بهترین فرش های ماشینی بیضی را در زیباترین طرح ها با بالاترین کیفیت تولید کند . کیفیت بالای این محصولات ، به دلیل بافت آن ها با الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . خرید فرش بیضی از کارخانه فرش کاشان ، به منزله خرید فرش باکیفیت با قیمت مناسب است چون این کارخانه تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه و تولیدی عرضه می کند . خرید اینترنتی فرش های بیضی در کنار خرید حضوری فراهم است و در خرید آنلاین ارسال ، رایگان می باشد . ضمانت نامه وبیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات می باشد .

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه