برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» گلیم فرش ماشینی قشقایی

گلیم فرش قشقایی

استفاده از گلیم فرش های ماشینی این روزها بسیار زیاد شده است . قیمت مناسب گلیم فرش های ماشینی ، وزن سبک و شست و شوی راحت آن ها ، سبب ازیاد در تقاضای آن ها شده است . طرح های بسیار ساده و رنگ های جذاب ، زیبایی این فرش های بدون پرز را زیاد کرده است .
گلیم فرش ماشینی
این محصولات بدون خاب هستند که بیشتر به صورت 320 شانه با تراکم 700 بافته می شوند . جنس نخ خاب آنها پلی پروپلین و یا پلی استر است . طرح های گلیم فرش به صورت سنتی و فانتزی می باشد . گلیم فرش های فانتزی برای دکوراسیون های مدرنیته مناسب است .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل استقبال و تقاضای خریداران از گلیم فرش های سنتی ، این طرح های بسیار زیبا را در رنگبندی و طرح های متنوع تولید می کند . این کارخانه ، متنوع ترین طرح ها را ارائه می دهد . یکی از این طرح های بسیار زیبای سنتی ، گلیم فرش قشقایی است که از رنگ های تند و شاد در آن استفاده شده است و در بین آن ها از رنگ های متضاد نیز استفاده می شود . نقوش هشت ضلعی ، ستاره هشت پره تصاویر طاووس ، بز ، آهو از طرح های اصلی گلیم فرش قشقایی است .
دلیل تولید گلیم فرش قشقایی توسط کارخانه فرش کاشان این است که بسیاری از هموطنان عزیزمان به دنبال فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش های عشایری هستند . کارخانه فرش کاشان با تولید این طرح های خاص ، می تواند نیاز این دسته از هموطنان عزیز را برطرف کند .
در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، گلیم فرش های جدید نیز موجود هستند که در طرح ها و رنگبندی بسیار متنوع تولید شده اند .
خرید گلیم فرش سنتی کاشان
هموطنان عزیزی که به دنبال گلیم فرش های طرح عشایری و یا گلیم فرش قشقایی هستند  می توانند با کارخانه فرش کاشان تماس بگیرند و از طرح های سنتی بهره مند شوند . خرید حضوری و خرید اینترنتی گلیم فرش برای تمامی هموطنان فراهم است .
مشتریان می توانند با مراجعه حضوری در کارخانه و یا رفتن به فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، خرید حضوری و یا خرید اینترنتی خود را انجام دهند . در هر دو خرید ، همراه اجناس فروخته شده ، ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی گذاشته می شود و این نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این کارخانه است . در فروش اینترنتی ، تمامی گلیم فرش های ماشینی به صورت رایگان ارسال خواهند شد .
کارخانه فرش کاشان  ، پادری گلیم سنتی را نیز در اندازه های متفاوت تولید می کند . این پادری ها به صورت مستطیل می باشند .
گلیم فرش های سنتی برای راه پله و راهرو ها نیز از تولیدات این کارخانه می باشد . بهترین انتخاب برای راه پله و راهروها ، گلیم فرش ها می باشند . راه پله ها و راهروها ، در معرض آلودگی و پاخور شدن هستند . سبک بودن گلیم فرش ها و تمیز کردن آسان آن ها ، این محصولات را برای این مکان ها مناسب کرده است . گلیم فرش های راه پله و پادری های گلیم در طرح های سنتی و فانتزی و مدرن و در اندازه های درخواستی مشتری و با بالاترین کیفیت تولید می شوند .

برای سفارش انواع گلیم فرش های ماشینی در اندازه های متفاوت و در طرح های متنوع می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
031-55443195 و 031-55443197 و 09133602885

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه