برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» پشتی ماشینی

پشتی ماشینی کاشان

یکی از محصولاتی که امرزوه در کنار فرش های ماشینی تولید آن اتفاق افتاده و در هر منزلی می توانید آن را بیابید پشتی می باشد . پشتی که رویه آن از طرح های فرش ماشینی گرفته و تولید می شود در کارخانجات فرش بافی بافته و به بازار فروش می رسند . البته پر کردن داخل پشتی توسط شرکت مخصوص به خود آن اتفاق می افتد و با مواردی مخصوص چون فوم یا شن و ماسه پر می شوند که در کنار بحث رویه پشتی این عامل نیز در قیمت پشتی موثر می باشد . پشتی ماشینی امروزه چون فرش های ماشینی بیشتر از پشتی دستبافت مورد تقاضا بوده و دلیل این امر را می توان قیمت مناسب و کمتر پشتی ماشینی و برخورداری از طرح های متنوع و جذاب به کار رفته در بافت آن بیان نمود . به همین دلیل تقاضا برای خرید و انتخاب پشتی ماشینی بالا رفته و همین امر در تولید پشتی ماشینی با متنوع ترین طرح و رنگ تاثیر داشته است .

پشتی ماشینی
پشتی به عنوان یک وسیله ایی که می تواند در حین کاربردی بودن به عنوان یک وسیله  زینت بخش استفاده شود در سه نوع پشتی منازل ، پشتی  سفره خانه و پشتی سنتی تولید و عرضه می شود . پشتی منازل که بسیاری از افراد برای تکیه گاه در کنار دیوار از آن استفاده می نمایند بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده است . به طوری که برخی از افراد در تهیه پشتی برای منازل به دنبال پشتی ماشینی با طرح یکسان با فرش ماشینی خود هستند البته تولید پشتی فرش با طرح های متفاوت دیگر و همچنین رنگ های متنوع تولید و به فروش می رسد به طوری که افراد به جای خرید فرش با طرح یکسان با فرش منازل می توانند از پشتی با رنگ یکسان با آن و طرحی متفا.وت استفاده نمایند . به همین منظور می توان پشتی ماشینی را در کنار طرح های متنوع در رنگ بندی های متنوع در فروشگاه های فرش تولید کننده آن یافت نمود . پشتی ماشینی که به عنوان یک وسیله زینت بخش استفاده می شود باید به صورت پشتی 1000 شانه و پشتی 1200 شانه بافته شود تا ریز بافتی آن زیبایی بیشتری را برای پشتی به ارمغان آورد . به همین منظور بیشترین پشتی های تولیدی در تعداد شانه و تراکم بالا بافته می شوند و کمتر پشتی ماشینی یافت می شود که در تعداد شانه و تراکم پایین بافته شود .
موضوع دیگری را که می توان در بحث پشتی ماشینی مورد بررسی قرار داد استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت پشتی می باشد . زیرا این نوع الیاف در بافت سبب می شود تا علاوه بر مقاومت محصول در برابر گرما و حرارت ، دارای خاصیت عدم پرزدهی باشد . این مطلب از نکات بسیار مهم در انتخاب پشتی ماشینی بوده که باعث می شود افراد با تکیه یا دست کشیدن بر روی پشتی پرزی را مشاهده ننمایند . به همین منظور پشتی های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند تا بدون پرز باشند و در اختیار خریداران قرار می گیرند .
نکته ایی دیگر در پشتی های ماشینی را می توان ابعاد پشتی بیان نمود که تقریبا اکثر پشتی ها در ابعاد 50 * 100 بافته می شوند البته بافت در ابعاد دیگر نیز امکان پذیر می باشد . همین ابعاد در کنار تعداد شانه و تراکم و نوع الیاف مصرفی در بافت و نوع جنسی که برای پر کردن پشتی استفاده می شود از عوامل تعیین کننده در قیمت پشتی ماشینی می باشند .
با توجه به مطالب بیان شده در بالا و کسب اطلاعات در زمینه پشتی می توان از المان های بیان شده برای کسب آگاهی از قیمت پشتی به طور تقریبی دست یافت . و بیان این نکته نیز در اینجا می تواند در خرید پشتی ماشینی به شما کمک نماید که شهر فرش کاشان در زمینه تولید پشتی ماشینی نیز در کنار تولید فرش ماشینی توانسته زبانزد خاص و عام گردد و همان گونه که در خرید فرش به دنبال خرید از شهر فرش کاشان هستند برای خرید پشتی نیز به دنبال خرید از این شهر فرش هستند تا هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت بهترین انتخاب ا رقم بزنند . 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  چه فرشی بخرم ؟
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه