برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» بافت و سفارش تابلو فرش ماشینی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

خرید تابلو فرش ماشینی سردار حاج قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی شهادتت مبارک .
گروه تجاری فرش کاشان ، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را به ملت شریف ایران که سمبلی از غیرت و یکپارچگی است تسلیت و تبریک عرض می کند .
پایبندی به عقاید مذهبی و دینی مردم ایران و احترام به اسطوره های بزرگ ایرانی ، گروه تجاری فرش کاشان را به تولید تابلو فرش های مذهبی و عقیدتی و تابلو فرش هایی با شخصیت های مهم ترغیب کرد . این گروه انواع تابلو فرش های عقیدتی و مذهبی را با بالاترین کیفیت تولید می کند .
بافت و سفارش تابلو فرش سردار سلیمانی
بافت تابلو فرش ماشینی سردار سلیمانی ، قهرمان ایرانی که توانست در برابر ابر قدرت های جهان بایستد توسط این گروه تجاری تولید می شود .
در اکثر خانه های  ایرانیان ، یک تابلو فرش مذهبی اعم از آیه های شریف قرآنی ، مکان های مذهبی و یا شخصیت های مذهبی و دینی وجود دارد که ایرانیان معتقدند وجود این تابلو فرش های ماشینی برکت منازلشان می باشد . ایرانیان به عقاید سنتی و دینی پایبند هستند و برای دفاع از این عقاید ، جان خود را فدا می کنند . شهید سردار سلیمانی با شهادتش به یکی از شخصیت های مهم و اسطوره های مذهبی و یک قهرمان ایرانی تبدیل شد که مسلما وجود تصویر این شهید در منزل ایرانیان می تواند آرامش و حس وطن دوستی را در میان اعضای خانواده ایجاد کند .
تولید تابلو فرش ماشینی سردار قاسم سلیمانی با بالاترین کیفیت و با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده انجام می شود . این تابلو فرش مذهبی به صورت عمودی و یا افقی بنابر درخواست مشتری و به صورت تابلو فرش با قاب و یا بدون قاب عرضه می شود .

تابلو فرش های آکریلیک ، بدون پرز و درخشان و شفاف هستند و در برابر آلودگی ها و گرد و خاک مقاوم می باشند .
سفارش تابلو فرش های ماشینی مذهبی به صورت اینترنتی و جضوری امکان پذیر است . افراد می توانند عکس درخواستی و یا آیه مورد نظر خود را برای گروه تجاری فرش کاشان ارسال کنند . این گروه بعد از تایید عکس ، تابلو فرش را تولید می کند .
برای خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی سردار قاسم سلیمانی سلیمانی و یا خرید حضوری ، همطونان ایرانی می توانند با شماره تلفن های واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 مشاوره و پشتیبانی :  09133602885 تماس بگیرند .
تمامی تابلو فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان ، دارای ضمانت نامه و گارانتی اصل می باشند .

 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه